Αθλητικά

Aug 7, 2022, 14:41
1538
Rate this item
(0 votes)

Έγινε η κλήρωση για το Πρωτάθλημα της Super League

16 July 2012

alt

Δεν έβγαλε ντέρμπι η πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος, με τους «αιώνιους» να έχουν εκτός έδρας δοκιμασίες.  Τη 14η το Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός.

 

Χωρίς κάποιο μεγάλο ντέρμπι θα ξεκινήσει το φετινό πρωτάθλημα της Superleague. Ο Ολυμπιακός δοκιμάζεται στη Βέροια την 1η αγωνιστική και ο Παναθηναϊκός στη Λιβαδειά. Οι δύο «αιώνιοι» θα λύσουν τις διαφορές τους την 14η αγωνιστική στο ΟΑΚΑ.

Κάνε εγγραφή στην sportingbet και πάρε μπόνους 100%

Ο Ολυμπιακός πάντως, θα πάει νωρίτερα στο ΟΑΚΑ για το ντέρμπι της 10ης αγωνιστικής με την ΑΕΚ η οποία στην πρεμιέρα υποδέχεται στον Αστέρα Τρίπολης. Την 7η αγωνιστική θα διεξαχθεί το ΠΑΟΚ-ΑΕΚ, ενώ δυο αγωνιστικές αργότερα θα γίνει το αθηναϊκό ντέρμπι Παναθηναϊκός-ΑΕΚ.

Στην κλήρωση συμμετείχαν κανονικά η Κέρκυρα και ο Πανιώνιος, παρά τις καταγγελίες που υπάρχουν σε βάρος τους από Παναιτωλικό και Εργοτέλη, ενώ κλειδάριθμοι δόθηκαν σε ΑΕΚ και Παναθηναϊκό λόγω κοινής έδρας, αλλά και σε Άρη, ΠΑΟΚ, ΟΦΗ και Πλατανιά.

Η σέντρα του πρωταθλήματος για τη σεζόν 2012/13 θα γίνει στις 25 Αυγούστου, ενώ η πρώτη διακοπή θα γίνει μετά τη δεύτερη αγωνιστική, λόγω των υποχρεώσεων της Εθνικής στα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΗΣ - Ο.Φ.Η.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - Π.Α.Ο.Κ.

3η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ε.Κ. - ΑΡΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

4η Αγωνιστική
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Κ.
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΡΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

5η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

6η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ.
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Ο.Φ.Η.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

8η Αγωνιστική
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α.Ε.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΑΡΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ

10η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ
Ο.Φ.Η. - ΒΕΡΟΙΑ

11η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε.Κ.
Ο.Φ.Η. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
Α.Ε.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

13η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ.
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14η Αγωνιστική
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - Ο.Φ.Η.
Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

15η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

16η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

17η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

18η Αγωνιστική
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ - Α.Ε.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

19η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - Ο.Φ.Η.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΡΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20η Αγωνιστική
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ο.Φ.Η. - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

21η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΕΡΚΥΡΑ - Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΡΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

22η Αγωνιστική
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ο.Φ.Η. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

23η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ

24η Αγωνιστική
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Ο.Φ.Η. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΡΗΣ

25η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΑΡΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - Ο.Φ.Η.

26η Αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΡΗΣ
Α.Ε.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.

27η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΡΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ
Ο.Φ.Η. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.

28η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Κ.

29η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ο.Φ.Η. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ

30η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Ο.Φ.Η.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ

Last modified on 10.06.2014

penta

 webempire 

esquire